Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /www/ozaps.sk/ozaps.sk/include.php:8) in /www/ozaps.sk/ozaps.sk/include.php on line 82 Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /www/ozaps.sk/ozaps.sk/include.php:8) in /www/ozaps.sk/ozaps.sk/include.php on line 82

Občianské združenie Ambulantných predajcov na Slovensku

Plan činnosti
  1. Vytvorenie širokej členskej základne.
  2. Oslovenie daňových a colných úradov aby sa zamerali na kontrolu zahraničných predajcov ktorí porušujú colne a daňové zákony Slovenskej republiky.
  3. Oslovenie miesta a obci, aby miesta na jarmokoch a iných predajných trhoch boli prideľovane prvom rade živnostníkom zo Slovenska a kontrolovali či zahraničný predajcovia spĺňajú podmienky predaja na Slovensku ako im to ukladá zákon.
  4. Otvorene poukazovať na nedostatky činnosti štátnej správy.
  5. Organizovať školenia pre členov občianskeho združenia s odborníkmi, ktorý sa rozumejú colným a daňovým zákonom, štátnej obchodnej inšpekcie.
Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on 'WH04' (115) in /www/ozaps.sk/ozaps.sk/config.inc.php on line 9 Could not connect: Can't connect to MySQL server on 'WH04' (115)